a3053832ed8b9f82a11e8ce862101a09.jpg
Witamy Państwa serdecznie w serwisie opinieklienta.pl

Opinieklienta.pl to ogólnopolski serwis pozwalający oceniać wszystkie rodzaje usług w jednym miejscu. Dla kupujących, czy korzystających z usług firm jesteśmy jedynym w swoim rodzaju przewodnikiem po sklepach, zarówno tych wirtualnych jak i tradycyjnych – stacjonarnych. Dostarczamy użytkownikom cenne dane o sprzedawcy, zakresie jego działalności i - co najważniejsze - opinie osób, którzy dokonali zakupu w danym sklepie, bądź skorzystali z danej usługi.

Serwis pozwala każdemu potencjalnemu klientowi, zapoznać się z opiniami innych użytkowników. Otrzymują więc Państwo wiele bezcennych informacje, popartych doświadczeniem tysięcy konsumentów. To bardzo pomocna wiedza dla wszystkich, którzy pierwszy raz chcą skorzystać z usług danej firmy.
więcej ...

Dzięki swojej niezależności opinieklietna.pl prezentuje wiarygodne, rzetelne komentarze. Kupujący znajdą tu zarówno pozytywne jak i negatywne komentarze, ostrzegające przez działaniami danej firmy. Serwis opiniekiletna.pl to pierwszy wielopoziomowy projekt zbierający komentarze, oceny i opinie z całego rynku usług w jedną bazę.

Cel – jakość!
Naszym celem jest dopilnowanie, aby zamieszczane w naszym serwisie komentarze trafiły do dużej liczby odbiorców, co jest możliwe poprzez pozycjonowanie w najbardziej znanych wyszukiwarkach. Już dziś, wiedza o wysokiej jakości świadczonych przez Państwa usługach może dotrzeć do milionów klientów, a tym samym zwiększyć państwa obroty! Posiadamy doświadczenie w branży handlowej oraz działamy z myślą przede wszystkim o naszym Kliencie. Serwis opinieklienta.pl funkcjonuje na co dzień dzięki naszej wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze pracowników.

Reklama usług
Dzięki serwisowi opinieklienta.pl firmy z wielu branż mogą z sukcesem promować swoje usługi i produkty. Mogą Państwo jeszcze skuteczniej docierać do nowych klientów bez ponoszenia dużych nakładów finansowych. Jesteśmy prężnie rozwijającym się serwisem na rynku reklamy internetowej. Nasi pracownicy to zespół wyspecjalizowanych doradców związanych z rynkiem reklamy. Nasza wiedza i doświadczenie pomogą Państwu w osiąganiu zamierzonych celów marketingowych.

Zapraszamy do kontaktu
Zapewniamy skuteczną reklamę i dostęp do informacji na wysokim poziomie. Będziemy wdzięczni za wszelkie Państwa uwagi i sugestie, które pozwolą nam doskonalić dalszy rozwój naszej działalności. Nasz serwis dedykujemy wszystkim przedsiębiorcom, którzy pragną zaistnieć w sieci. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i zacznij osiągać sukces już dziś!

Zapraszamy Państwa Serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Zespół serwisu opinieklienta.pl
©   2012  opinieklienta.pl  Wszelkie prawa zastrzeżone